پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس های خودگردان دانشگاه هرمزگان

پذیرش دانشجوی دکتری در پردیس های خودگردان دانشگاه هرمزگان

دانشگاه هرمزگان در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در مقطع دکتری در پردیس های خودگردان این دانشگاه دانشجوی دکتری پذیرش می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، دانشگاه هرمزگان در نظر دارد براساس مجوز شورای گسترش و برنامه‌ ریزی آموزش عالی وزارت علوم، در مقطع دکتری تخصصیPh.d) ) از طریق کنکور سراسری آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز Ph.D سال ۱۳۹۷ سازمان سنجش آموزش کشور در رشته های دایر در پردیس دانشگاهی قشم ازجمله، مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی، مهندسی شیلات با گرایش تکثیر و پرورش آبزیان و گرایش تولید و بهره برداری، مدیریت و کنترل بیابان، و علوم و مهندسی آبخیزداری با گرایش آب و گرایش زمین دانشجو پذیرش کند.

همچنین این دانشگاه در پردیس شماره این دانشگاه (بندرعباس) در رشته های، فیزیک دریا، هواشناسی و مهندسی عمران گرایش سازه دانشجو پذیرش می کند.

 بنابراین از تمام متقاضیان دعوت می شود جهت ثبت نام به سایت سازمان سنجش به آدرس   www.sanjesh.org مراجعه کنند.

مدرک فارغ التحصیلی در دوره های دایر در پردیس‌های دانشگاه، مدرک رسمی، دولتی و براساس مجوز شورای گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری است.

 متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه هرمزگان به نشانی hormozgan.ac.ir مراجعه و یا با شماره تماس های ۱۳-۰۷۶۳۳۷۱۱۰۰۰ داخلی ۳۰۳ و ۰۷۶۳۳۷۱۱۰۲۱ تماس حاصل کنند.