دانشگاه های تهران سه شنبه دایر هستند

دانشگاه های تهران سه شنبه دایر هستند

معاون استاندار تهران با اعلام تعطیلی مدارس این استان، گفت: به دلیل این که در ایام امتحانات دانشگاه ها قرار داریم، این مراکز سه شنبه دایر هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن کریمی بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص تصمیمات کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران گفت: متاسفانه شرایط آلودگی هوا روز دوشنبه نیز مانند روز قبل بود و به همین دلیل همان مصوبات روز گذشته امروز نیز به تصویب رسید.

وی اضافه کرد: کلیه مقاطع تحصیلی در شهرهای استان تهران به جز شهرستان های پردیس، دماوند و فیروزکوه تعطیل است.

معاون فنی و عمرانی استاندار تهران تاکید کرد: برگزاری کلیه مسابقات ورزشی در فضای باز تا زمانی که هوا مناسب شود، ممنوع است.

کریمی ادامه داد: کلیه کارخانجات شن و ماسه و آلوده زا نیز تعطیل است، طرح زوج و فرد از درب منزل آغاز خواهد شد، از همه عزیزانی که پلاک خودرو آن ها فرد است، نیز می خواهم که همکاری کرده و از عبور و مرور با خودرو شخصی پرهیز کنند.

معاون فنی و عمرانی استاندار تهران گفت: فروش طرح ترافیک ممنوع است و نیز اورژانس در تمام میادین اصلی برای حوادث احتمالی مستقر خواهد بود.

کریمی گفت: تردد کامیون در سطح شهر تهران در طول شبانه روز ممنوع است.

وی با اشاره به ایام امتحانات دانشگاه ها افزود: به همین دلیل و برای جلوگیری از وقفه ای در امتحانات دانشگاه ها، از تعطیلی این مراکز خودداری شد.