حذف دو رشته‌محل دکتری حقوق از دفترچه تکمیل‌ظرفیت

حذف دو رشته‌محل دکتری حقوق از دفترچه تکمیل‌ظرفیت

با توجه به اعلام تعدادی از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مبنی بر اخذ مجوز پذیرش در برخی از رشته‌های تحصیلی آزمون ورودی‌ دوره دکتری «Ph.D» نیمه‌متمرکز سال ۱۳۹۶بعد از تاریخ مذکور، به ‌اطلاع‌ کلیه داوطلبان‌ واجد شرایط شرکت کننده در آزمون مذکور می‌رساند، در صورت علاقمندی و وجود رشته‌های تحصیلی مربوط به رشته امتحانی آنان در ردیف رشته محل‌های جدید (به شرح ذیل)، می‌توانند باتوجه به مفاد اطلاعیه مورخ ۹۶/۰۷/۱۲ این سازمان و این اطلاعیه نسبت به انتخاب آنها در ردیف رشته‌های انتخابی مرحله تکمیل ظرفیت خود اقدام نمایند.

ضمناً افرادی که قبلاً در مرحله تکمیل ظرفیت انتخاب رشته نموده‌اند، در صورت وجود رشته‌های مربوط به رشته امتحانی آنان، می‌توانند نسبت به ویرایش و اصلاح انتخاب رشته خود اقدام نمایند.

لازم‌به‌ذکر است که بنابر اطلاعیه جدید سازمان سنجش آموزش کشور، گرایش‌های حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم‌شناسی و الهیات و معارف اسلامی-فقه و مبانی حقوق اسلامی دانشگاه غیرانتفاعی «عدالت»، در دفترچه تکمیل‌ظرفیت آزمون دکتری ۹۶ حذف شدند.

همچنین، گرایش‌های حقوق عمومی،‌ حقوق خصوصی و الهیات- فقه و مبانی حقوق اسلامی پردیس خودگران دانشگاه تهران، به ظرفیت‌های پیشین اضافه شده‌اند.